Evolution Gaming on hetke kõige kuumem nimi online mängude maailmas, sest traditsioonilisest live kasiinost on tehtud eriti moodne live mängude maailm live diileri ja mitmete lisadega. Nende tuntumad mängud Deal or No Deal, Monopoly Live ja Crazy Time põhinevad populaarsetel tele-ja lauamängudel ning toovad mängija ette unikaalsed lahendused plahvatusliku võidupotentsiaaliga!

Evolution Gaming on Rootsi päritolu tarkvaratootja, mille peamine fookus ongi just live kasiino mängude loomisel. Tegemist pole aga lihtsalt arvuti vastu võistlemisega ruletis või blackjackis vaid enamik mänge tuuakse mängijale koju kätte kõrgkvaliteetse videopildi vahedusel live diileritega.

Evolution Gaming peamised tegevuskohad on Maltal ja Lätis ning neid hinnatakse enim selle poolest, et pidevalt tullakse välja uut tüüpi mängudega, mis muudavad live kasiino elamuse interaktiivsemaks. Hiljuti teatas Evolution Gaming valmisolekust ära osta maailma suurim slotimängude tootja NetEnt.

Tutvu Evolution Gaming parimate mängudega Eesti online kasiinodes. Leiad neid nii OlyBet, Betsafe, Optibet, PAF, Coolbet kui ka Slots.io mängude hulgas. Boonuse saamiseks kliki siia!