Kas teadsid, et enamik mänge, mis Eesti kasiinodes pakutakse ei ole mitte nende enda tehtud vaid tegemist on hoopis eraldiseisvate tarkvaratootjate loominguga? Mängustuudiod ja tarkvarafirmad nagu NetEnt, Microgaming ja Play’n Go ongi tegelikult need nimed, mis online kasiinode nägu kujundavad, sest just nende mängud ongi pea kõigi Eesti kasiinode slottide valikus.

Mis kasiinod teevad päris oma mänge?

Muidugi on ka operaatoreid nagu PAF ja Betsson, mis teevad päris oma mänge, kuid see on pigem erand kui reegel. Mängude ise kujundamine ja arendamine annab kasiinodele võimaluse luua need täpselt selliseks, mis peegeldaks nende brändi ja nägu, kuid pidevalt uute ja originaalsete mängude loomine on väga ressursimahukas ettevõtmine.

Populaarsed kasiinomängude tootjad

Enamik Eesti ja välismaa mänguoperaatoreid nagu Betsafe, Optibet ja OlyBet ostavad mängude kasutus- ja pakkumise õigust sisse just ainult mängude arendamisele pühendunud tarkvara ettevõtetelt. Hea näide on Playtech, mille kontorid nii Tartus kui Tallinas, kuid mille mängud ei ole Eestis isegi kõige populaarsemad.

Loe rohkem kõige populaarsemate mängutootjate kohta nagu NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming ja Play’n Go.