Megaways on uus tehnoloogia, mille loojaks Austraalia kuulus mängutootja Big Time Gaming. Megaways™ mängud on innovatiivse ülesehitusega, mille peamine omadus on see, et sümbolite arv rullikutel ja võiduliinide arv on kogu aeg muutumises. Megaways mängud on kuue rullikuga, kuid sageli lisandub üks horisonataalne nelja sümboliga rullik. Iga keerutuse ajal võib sümbolite arv ühel rullikul varieeruda kahest kuni seitsmeni. Nii on mistahes keerutuse tulemus alati ettearvamatu ja dünaamiline.

 

olybetmegaways

 

Miks on Megaways eriline?

Megaways mängud pakuvad uskumatult suurt võidupotentsiaali ja sadadesse tuhandetesse küündivat võiduliinide arvu, kuid tasub meeles pidada, et mis puutub volatiilsusesse, siis tegemist on suhteliselt riskantsete mängudega. Kuna olukorrad muutuvad Megaways™ mängudel pidevalt ja võiduliine on lihtsalt nii palju, siis mistahes keerutus võib käivitada suure võidu. Maksimaalselt võib võiduliinide arv kerkida ka kuni 117 649 peale, mille puhul on sagedaste võitude saavutamine juba imelihtne.

Parimad Megaways tüüpi mängud

Tuntumad Megaways mängud on Big Time Gamingu enda nimed nagu Bonanza, Extra Chilli ja Genie Jackpots, kuid ka teised mängutootjad on juba sama tehnoloogia üle võtnud. Neil mängudel on ka suur hulk boonuseid ja lisafunktsioone nagu tasuta spinnid, juhuslikult käivituvad boonusmängud ja võidukordajad- just sellepärast mängijad üle maailma neid väga armastavadki!

Kus Megaways mänge mängida?

Eesti online kasiinodes on suurepärane Megaways mängude valik. Neid võib leida nii OlyBet, Betsafe, Optibet, PAF, Coolbet kui ka Slots.io mängude hulgas. Boonuse saamiseks kliki siia!