Alates 2018. aastast on Eestit tabanud tõeline online kasiinode buum. Kui varem teadsin mängusõbrad nimesid nagu Betsafe, PAF, OlyBet ja võib-olla ka Coolbet, siis paari aastaga on pilt märksa kirjumaks muutunud.

Online kasiinode maailmas on tooni hakanud andma kiirkasiinod. Lahendus, mis lihtsustab alustamist ja muudab meelelahutuse nautimise mugavamaks. Mängijad tüdinesid keerukate registreerimisvormide täitmisest, dokumentide saatmisest ja muust ebameeldivast. Igal juhul on tehtud suur samm edasi.

betsafetasuta

Järgnevalt vaatamegi, millised on Eesti kõige uuemad online mängukohad, kus pärisrahas peale mängida ja võita saab. Millised on nendest kõige paremad, millised on head ja halvad küljed.

Uued kasiinod Eestis

Viimaste aastate jooksul on Eestis kanda kinnitanud pool tosinat uut online mängukohta. Neist enamik on kiirkasiinod, kus kontot pole vaja luua. Heaks näiteks võib tuua Ninja kasiino, NoAccountBet ja Slots.io.

ninjatasuta

Siiski on ka uusi mängukohti, mis nõuavad konto loomist, kuid asi on tehtud väga lihtsaks. Isiku tuvastamiseks piisab tavaliselt Smart-ID, mobiili-ID või ID-kaardist.

Mängukohad, mis pole kiirkasiinod on tegelikult mõnes mõttes isegi paremad. Näiteks Nutz online mängukohas on eriti suur maksemeetodite valik. Olemas on ka populaarne elektroonilise raha vahendaja Revolut, mis alles hiljuti sai Eestis pangalitsentsi.

Parimad uued kasiinod Eestis

Kas vahel tundub, et kõik mängukohad on põhimõtteliselt samad ja suurt vahet polegi? Tegelikult ongi nii, et enamikes online mängukohtades on näiteks slotid suhteliselt samad. Selle põhjus on väga lihtne- head mängud lähevad mängusõpradele hinge.

Pole harv juhus, et agaramatel kasiinomängijatel on konto mitmes erinevas mänguportaalis, kasutatakse ära boonused ja otsitakse ikka samu mänge nende läbimängimiseks.

Siiski on mõned näitajad, millele tasuks tähelepanu pöörata, kui võrrelda erinevaid mängukohti.

Veebileht ja kujundus

Kiirkasiinode puhul on asi lihtne- nende eesmärk on pakkuda võimalikult lihtsat kasutajakogemust ning selle saavutamiseks pannakse mängulehele nii vähe infot kui võimalik.

Tänapäevased traditsioonilised kasiinod ei ole võib-olla sama mugavad, kuid kasutajakogemuse kallal nähakse samuti kõvasti vaeva

Sisse-ja väljamaksed

Maksete poolt on oluline mainida, sest pea kõigis uutes kiirkasiinodes saab raha mängijakontole kanda ainult läbi panga.

Kui sul on aktiivne konto mõnes Eesti pangas, siis probleemi polegi. Slots.io, Ninja kasiino ja Boost pakuvad võimalust vahendeid kasiinosse kanda nii Swedbank, LHV kui SEB kaudu.

kiirkasiinotasuta

Traditsioonilistes uuemat tüüpi online mängukohtades saab samuti raha kanda panda kaudu, kuid lisaks on valikus e-rahakotid, maksekaardid ja muudki alternatiivsed maksemeetodid.

Väljamaksete kiirus

Kui valid kiirkasiino ja traditsioonilise mängukoha vahel, siis võib otsustavaks saada väljamaksete kiirus. Mängukohad nagu Slots.io, Boost kasiino ja Ninja rahuldavad väljamaksetaotlused minutitega. Nii pole ohtu, et tekib kiusatus väljamakse ootamise ajal see tühistada.

betsafetasuta

Kui rääkida traditsioonilistemast kasiinodes, siis ka nemad on väljamakse aegu lühendanud. Kui oled alles uus, võib esimene makse kauem võtta, kuid püsikundede maksed toimuvad juba automaatselt ilma pikemate pausidega.

Nutz.ee lehel töödeldakse ootel olevaid väljamakseid iga päev kord tunnis kuni südaööni.

Mängud

Mainisime juba põgusalt ka mängude poolt, kuid vaatame lähemalt, mida siis uued netikasiinod pakuvad. Live kasiino puhul on asi lihtne. Pea kõigis mängukohtades näed Evolution Gaming ägedaid ruleti ja blackjack laudu. Lisaks live mängušoud karismaatiliste live mängujuhtidega.

Slotitootjatega on asi pisut teine, sest suuremad mängukohad pakuvad kahtlemata ka pisut suuremat mänguvalikut.

Ninja kasiino hoidis pikalt joont, et mänguvalik hoiti pigem väiksem, kuid keskenduti ainult kõige populaarsematele mängutootjatele ja mängudele.

Aja möödudes lisandus aga aina uusi tegijaid, mille hulgas hakkasid enim silma paistma väiksemad mängustuudiod unikaalsete ideede ja karakteritega.

Kokkuvõte

Eestis on viimaste aastate jooksul lisandunud märgatavalt palju uusi online mängukohti. Mängijate jaoks, kes otsivad uusi kogemusi, on see hea uudis, sest iga uus operaator on võimeline pakkuma midagi uut ja huvitavat.

Soovitame tutvuda uue mängija boonustega, mille hulgas on nii tasuta spinne ilma sissemakseta kui ka väärtuslike sissemakseboonuseid. Eesti kõige uuem online kasiino Nutz.ee boonuspakkumiste leht on eriti külluslik.